Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012

 

1.5. Lysá nad Labem:

Handicap , rovina V - 1300 m, 4letí a starší

Calabrie (ž. Vendula Korečková) 3. místo

 

21.4. Brno:

Cena Tesydo, s.r.o, rovina IV - 1400 m, 4letí a starší

Andalouse (žk. Peter Hodáň) 10. místo

Calabrie (ž. Vendula Korečková) 5. místo

 

 

Cena pana Ing. Stanislava Chudáčka, rovina IV - 2600 m, 4letí a starší

Oder (ž. Vendula Korečková) 10. místo

 

Jarní moravská míle - Cena Lokotrans, s.r.o., rovina III - 1600 m, 4letí a starší

Light Footed (ž. Milan Zatloukal) 10. místo

 

Celkový přehled za rok 2011

 

Typ dostihu

Startů

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Rovina:

51

3

6

5

5

8

Steeplechase:

3

0

0

1

0

0

Celkem 54 6

6

6

5

8

 

2011

 

15.10. Most:

Cena Volvo Homolka, rovina V - 1600 m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 12. místo

 

Cena společnosti Českomoravský beton, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Qompresor (ž. Vendula Korečková) 8. místo

 

 

8.10. Pardubice:

Cena ENERGYS - dostih amatérů, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Calabrie (am. Petra Hrubá) 8. místo


Cena Wrbna Racing, rovina IV - 1100 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo

 

 

28.9. Tochovice:

Cana stáje Monika Agro-P, rovina III - 1750 m, 3letí a starší

Barletta (ž. Vendula Korečková) 5. místo

 

Cena stáje Quartis-Zámecký Vrch, rovina V - 1750m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 3. místo

 

 

24.9. Brno:

Cena firmy Komaxit CZ a.s. a SČADJ - Memoriál Zdeňka Kalába (dostih amatérů), rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Calabrie (am. Petra Hrubá) 5. místo

Qompresor (am. Peter Hodáň) 3. místo

 

 

17.9. Lysá nad Labem:

Handicap společnosti ALEF NULA, rovina IV - 1600 m, 3letí a starší

Andalouse (ž. Vendula Korečková) 10. místo


Handicap společnosti PRAGIS, rovina V - 1300m ,3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 8. místo

 

 

4.9. Kolesa:

Handicap - Cena Penzionu Kolesa, rovina IV - 2200 m, 3letí a starší

Calabrie (ž. Dušan Andrés) 4. místo

 

Cena jezdecké agentury Anny a Artura Bober (POL), Steeplechase crosscountry IV - 3800 m, 5letí a starší

Hofrat (ž. Luboš Urbánek) pád jezdce
 

 

 

3.9. Netolice:

Cena Vertico, s.r.o. a Lesostavby Třeboň, rovina V - 1600 m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 1. místo

 

Cana hotelu Meran, rovina IV - 1200 m, 3letí a starší

Wirtena (ž. Martin Pišl) 5. místo

 

Cena Čevak, a.s., - dostih žáků, rovina IV - 1800m, 3letí a starší

 Barletta (žk. Tomáš Vodrážka) 2. místo


 

 

21.8. Mimoň:

Cena Libereckého kraje, Steeplechase IV - 4400 m, 5letí a starší

Hofrat (ž. Luboš Urbánek) 3. místo

 

Cena Autoservisu Škarpa a elektro HITO, rovina V - 2000 m, 3letí a starší

Calabrie (ž. Martin Pišl) 3. místo

 

Cana zahradnictví Mijana, rovina V - 1400 m, 3letí a starší

Wirtena (ž. Martin Pišl) 7. místo

 

 

20.8. Mimoň:

Cena spolešnosti Syner s.r.o., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Barletta (ž. Vendula Korečková) 1. místo

 

Cena Farmy Solany s.r.o., rovina IV - 2600m, 3letí a starší

 

Qompresor (ž. Vendula Korečková) 5. místo

 

 

31.7. Karlovy Vary:

Cena společnosti SLOT GAME, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší
Andalouse (žk. Martin Laube) 7. místo

 

Cena společnosti Car Point Karlovy Vary, o.z., rovina IV - 2400m, 3letí a starší

 Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 10. místo

 

30.7. Benešov:

Cena Sdružení českých amatérských dostihových jezdců, rovina V - 2000 m, 3letí a starší

Calabrie (am. Petra Hrubá) 3. místo

 

Handicap firmy Petr Šach, stavební s.r.o., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Barletta (ž. Vendula Korečková) 1. místo

 

Cana stáje Sokrates, rovina IV - 1300 m, 3letí a starší

Wirtena (ž. Dušan Andrés) 10. místo

 

17.7. Kolesa:

Cena přátel jezdeckého spolku Kolesa, rovina V - 1600 m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) neodstartovala

 

16.7. Karlovy Vary:

Handicap - Cena společností Lokotrans, s.r.o. a Feramo Model Brno, s.r.o., rovina V - 1400 m, 3letí a starší

Wirtena (Ingrid Koplíková) neodstartovala

 

10.7. Slušovice:

Cena TVD - divize Lisování technické pryže, rovina IV - 2400 m, 3letí a starší

Qompresor (ž. Jaromír Šafář 2) 5. místo

 

Cena TVD - divize Výroba rozvaděčových skříní, rovina IV - 1600 m, 3letí a starší

Andalouse (žk. Martin Laube) 2. místo

 

9.7. Most:

Červencová cena, rovina V - 1200 m, 3letí a starší

Barletta (žk. Martin Laube) 5. místo

Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 10. místo

 

6.7. Lysá nad Labem:

Handicap společnosti SKI-SOFT, rovina V - 1300 m, 3letí a starší

Wirtena (ž. Václav Janáček) 2. místo

 

25.6. Brno:

Cena pořadatele TJ Brno Dvorska, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo

 

Cena stáje Quartis a Zámecký vrch, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Qompresor (am. Peter Hodáň) pád jezdce


Cena TSD Brno -SMS s.r.o., rovina IV - 2200 m, 3letí a starší

Oder (am. Petra Hrubá) 5. místo

 

19.6. Karlovy Vary:

Dostih společnosti Tor Cheb, spol. s r.o..., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Calabrie (žk. Martin Laube) 5. místo

 

Dostih společnosti Realistic, a.s., rovina V - 2000 m, 3letí a starší

Barletta (Jan Verner) 3. místo

 

18.6. Slušovice:

Cena dostihové dráhy Slušovice, rovina IV - 1100 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 4. místo

 

Cena krajského úřadu Zlínského kraje, rovina III - 2200 m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Jaromír Šafář 2) 8. místo

 

5.6. Chuchle:

Cena Louise Blériota, rovina III - 1815 m, 4letí a starší

Wirtena (Ingrid Koplíková) 10. místo

 

4.6. Most:

Cena Okresní hospodářské komory v Mostě, rovina III - 2200 m, 3letí a starší

Barletta (Ingrid Koplíková) 12. místo

 

Cena Hipodromu Most, Steeplechase IV - 3300 m, 4letí a starší

Hofrat (Lukáš Sloup) zadržen

 

22.5. Chuchle:

Cena 1. ročníku Ladies Cupu, rovina III - 1200 m, 3letí a starší

Wirtena (žk. Martin Laube) 6. místo

Barletta (Ingrid Koplíková) 7. místo

 

Cena Office Depot, rovina III - 1800 m, 3letí a starší

Sharbecca (ž. Vendula Korečková) 14. místo

 

 

15.5. Chuchle:

Cena Primo - Josef Chejn, spol. s r.o., rovina IV - 1800 m, 3letí a starší

Qompresor (ž. Jaromír Šafář 2) 14. místo

 

Cena DUX- Josef Chejn, spol. s r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (Jan Verner) 7. místo

 

1.5. Lysá nad Labem:

Handicap společnosti Rental.CZ, rovina V - 1400 m, 3letí a starší

Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 4. místo


Cena společnosti Kanadské sruby Tábor, rovina IV - 2400 m, 4letí a starší

Oder (am. Petra Hrubá) 7. místo

 

30.4. Karlovy Vary:

Dostih společnosti Dekweiss - Dekweiss Rennen, rovina V - 1400 m, 4letí a starší

Lindgren (Tomáš Vraj) 2. místo

Arrows Pepe (am. Petra Hrubá) 7. místo


Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen, rovina IV - 2000 m, 4letí a starší

Qompresor (Tomáš Vraj) 7. místo


 

23.4. Brno:

 Cena pořadatele - Memoriál Jiřího Císaře, rovina IV - 1000 m, 4letí a starší

Calabrie (am. Peter Hodáň) 2. místo


Cena letiště Brno, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 2. místo

 

 

Celkový přehled za rok 2010

 

Typ dostihu

Startů

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Rovina:

41

0

4

5

2

8

Steeplechase:

3

0

0

1

0

0

Celkem:

44

0

4

6

2

8

 

2010

 

16.10. Most:

 Cena města Bílina, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 5. místo


Cena na viděnou v roce 2011 živé ploty, stch IV - 3300 m, 4letí a starší

Hofrat (Lukáš Sloup) 3. místo

 

9.10. Pardubice:

 Cena SČADJ, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Oder (am. Petra Hrubá) 9. místo


Cena S & CH Trade CZ, s.r.o., rovina IV - 1100 m, 3letí a starší

Andalouse (ž. Václav Janáček) 7. místo

 

2.10. Lysá nad Labem:

 

Handicap společnosti PRAGIS, rovina V - 1700 m, 3letí a starší

 

Calabrie (ž. Milan Zatloukal) 5. místo

 

25.9. Brno:

Cena firmy Autodoprava - spedice Jiří Vlk, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 3. místo

 

Cena firem Komaxit CZ s.r.o., Jaroslav Žvák a SČADJ - Memoriál Zdeňka Kalába (dostih amatérů), rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Oder (am. Petra Hrubá) 4. místo

Qompresor (am. Peter Hodáň) 2. místo

 

19.9. Velká Chuchle:

Cena HIPPOSPOLU, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (žk. Martin Piruch) 9. místo

Arrows Pepe (žk. Marian Kolčava) 10. místo

 

18.9. Lysá nad Labem:

 

Cena společnosti IKON, rovina IV - 2200 m, 3letí a starší

 

Oder (ž. Jiří Chaloupka) 8. místo

 

 

 

Calabrie (ž. Václav Janáček) 4. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

12.9. Velká Chuchle:

Cena Společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s., rovina IV - 1200 m, 3letí a starší

Andalouse (Ingrid Koplíková) 7. místo

 

Cena společnosti CK Constant, spol. s r.o., rovina IV - 2200 m, 3letí a starší

Qompresor (ž. Jiří Chaloupka) 7. místo

 

 

11.9. Pardubice:

Cena Nakladatelství Olympia a.s., Stcc IV - 4000 m, 5letí a starší

Hofrat (Rostislav Benš) 7. místo

 

 

5.9. Velká Chuchle:

Cena SWING, rovina IV - 1800 m, 3letí a starší

Arrows Pepe (am. Jaroslav Fabris 2) 12. místo

 

22.8. Mimoň:

Cena Libereckého kraje, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Arrows Pepe (Vendula Korečková) 11. místo

 

Cena Prominentu, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (Ingrid Koplíková) 5. místo

 

 

14.8. Kolesa:

Cena firmy Jaroslav Jiráň Hlavečník, rovina V - 1600 m, 3letí a starší

Calabrie (žk. Ondřej Velek) 5. místo

 

 

1.8. Karlovy Vary:

Cena společnosti Sokolovská uhelná, a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Calabrie (Vendula Korečková) 5. místo

 

Cena společnosti Prefa Beton Cheb, spol. s.r.o., rovina IV - 2400 m, 3letí a starší

Qompresor (Tomáš Vraj) 6. místo

 

31.7. Benešov:

Dostih amatérů společnosti stavební Petr Hrma, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Oder (am. Petra Hrubá) 6. místo

 

Handicap VOSA-MVS, s.r.o., stavební a obchodní firma Bystřice , rovina IV - 1300 m, 3letí a starší

Andalouse (Tomáš Vraj) 9. místo

 

 

18.7. Karlovy Vary:

Cena společnosti NEW WAVE 2002, a.s., rovina V - 1400 m, 3letí a starší

Lindgren (Tomáš Vraj) 5. místo

 

Cena společnosti Realistic, a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Qompresor (Tomáš Vraj) 2. místo

 

17.7. Brno:

Cena firmy Mikrop Čebín a.s., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 3. místo

 

11.7. Benešov:

Cena stavební firmy Petr Šach - dostih amatérů, rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Arrows Pepe (am. Peter Hodáň) 4. místo

Oder (am. Petra Hrubá) 5. místo

 

Cena VOSA-MVS, s.r.o. , rovina IV - 1300 m, 4letí a starší

Andalouse (am. Peter Hodáň) 2. místo

Calabrie (Vendula Korečková) 3. místo

 

6.7. Lysá nad Labem:

Handicap společnosti Karel Hradec-Zemní práce, rovina V - 1000 m, 3letí a starší

Godera (am Petra Hrubá) 9. místo

 

Proutěné překážky společnosti MECHANIK, Proutky IV - 3000 m, 4letí a starší

Hofrat (Libor Šimůnek) 7. místo

 

4.7. Karlovy Vary:

Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV - 2400 m, 3letí a starší

Qompresor (ž Radek Koplík 4)) 7. místo

 

3.7. Slušovice:

Cena nadačního fondu Rozvoj dostihového sportu ve Slušovicích (II. oddělení), rovina IV - 1800 m, 3letí a starší

Oder (am. Martin Piruch) 7. místo

 

Cena Místní akční skupiny Vizovicko - Slušovicko (hdcp), rovina IV - 1600 m, 3letí a starší

Hieronymus (ž Jaromír Šafář 2) zadržen

 

20.6. Karlovy Vary:

Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Qompresor (Tomáš Vraj) 3. místo

 

Cena společnosti HELIOR CZ, a.s., rovina V - 2000 m, 3letí a starší

Lindgren (ž. Jiří Chaloupka) 3. místo

Calabrie (Tomáš Vraj) 6. místo

 

Cena společnosti KAREL HOLOUBEK - TRADE GROUP a.s., rovina III - 2000 m, 3letí a starší

Arrows Pepe (ž. Jiří Chaloupka) 12. místo

 

13.6. Velká Chuchle:

Memoriál Miroslava Nového (Cena Hippospolu), rovina IV - 1830 m, 3letí a starší

Lindgren (žk. Markéta Dostalová) 9. místo

 

Cena náměstkyně primátora Ing. Marie Kousalíkové, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Calabrie (žk. Markéta Dostalová) 5. místo 

 

 

23.5. Velká Chuchle:

Handicap společnosti Starmon, spol. s.r.o., rovina IV - 1600 m, 3letí a starší

Andalouse (am. Martin Piruch) 10. místo

Calabrie (žk. Tomáš Vraj) 11. místo 

 

1.5. Lysá nad Labem:

 

Handicap Výstaviště Lysá nad Labem, rovina IV - 2200 m, 4letí a starší

 

Calabrie (Vendula Korečková) 7. místo

 

 

 

 

24.4. Karlovy Vary:

Dostih Solte Communications, rovina V - 1400 m, 4letí a starší

Lindgren (ž Václav Janáček) 2. místo

Dostih Niveauconcepts, rovina IV - 2000 m, 4letí a starší

Calabrie (Vendula Korečková) 9. místo

 

 

17.4. Lysá nad Labem:

Handicap IRE s.r.o., rovina IV - 1000 m, 4letí a starší

Andalouse (Ingrid Koplíková) 10. místo

Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 11. místo

 

 

11.4. Velká Chuchle:

Cena záchranné služby TRANS HOSPITAL, rovina III - 1800 m, 4letí a starší

Calabrie (Ingrid Koplíková) 14. místo

 

Celkový přehled za rok 2009

 

Typ dostihu

Startů

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

Rovina:

29

1

1

2

2

4

Steeplechase:

3

0

1

0

0

0

Celkem:

32

1

2

2

2

4

 

2009

 

18.10. Velká Chuchle:

Cena EBF, rovina III - 2215 m, 3letí a starší

Qompresor (ž Radek Koplík 4) 11. místo

 

18.10. Velká Chuchle:

Cena Dicka Francise, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Godera (ž Jaromír Šafář 2) 8. místo

 

10.10. Pardubice:

Cena Rakouského spolku amatérských jezdců - OARV, rovina IV - 1900 m, 3letí a starší

Andalouse (am Michaela Fencková) 10. místo

 

28.9. Tochovice:

Cena firmy KOVOTVAR TVARŮŽEK dostih amatérských jezdců, rovina V - 1100 m, 3letí a starší

Godera (am Petra Hrubá) 6. místo

 

28.9. Tochovice:

Cena hotelu MERAN, rovina V - 1750 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Václav Janáček) 1. místo

 

27.9. Velká Chuchle:

CENA CORA ÚKLID, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (am Zdeněk Kaláb) 3. místo

 

19.9. Lysá n. Labem:

Handicap společnosti Karel Hradec-Zemní práce, rovina V - 2400 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Josef Bartoš 2) 9. místo

 

5.9. Most:

Cena společnosti KSB - Pumpy + Armatury, rovina III - 2000 m, 3letí a starší

Qompresor (ž Radek Koplík 4) 9. místo

 

30.8. Velká Chuchle:

CENA WWW.DOSTIHY.CZ, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Tomáš Lukášek) 13. místo

 

16.8. Karlovy Vary:

Cena společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., rovina IV - 2000 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Václav Janáček) 3. místo

 

15.8. Brno:

Cena společnosti Global Expert, rovina V - 1600 m, 3letí a starší

Godera (am Petra Hrubá) 10. místo

 

2.8. Karlovy Vary:

Cena společnosti TENZA a.s., Steeplechase - cena IV - 3200 m, 4letí a starší

Hofrat (Marcel Novák) 2. místo

 

1.8. Brno:

Cena společnosti THERMONA s.r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 4. místo

 

1.8. Brno:

Cena společnosti THERMONA s.r.o., rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Godera (am Petra Hrubá) 11. místo

 

25.7. Most:

Memoriál Ing. Stanislava Čermáka, rovina IV - 1400 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Tomáš Lukášek) 13. místo

 

18.7. Benešov:

Handicap Monou - stavební firma Vrchotovy Janovice, rovina IV - 1300 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 7. místo

 

11.7. Most:

Cena Hipodromu Most a.s., rovina IV - 1818 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Jan Verner) 2. místo

 

6.7. Karlovy Vary:

Cena společnosti TENZA a.s., rovina IV, 1600 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Jakub Pavlíček) 4. místo

 

5.7. Karlovy Vary:

Cena společnosti Zdeněk Horák - vodoinstalace, topení, rovina IV, 1400 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Radek Koplík 4) 5. místo

 

28.6. Velká Chuchle:

CENA LUKAVY, rovina III 1000 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Radek Koplík 4) 11. místo

 

7.6. Velká Chuchle:

CENA FRANCES, rovina III 1600 m, 3letí a starší

Andalouse (ž Jaromír Šafář 2) 14. místo

 

6.6. Most:

Cena reklamní agentury Frrod s. r. o., rovina IV - 1616 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 5. místo

 

6.6. Most:

Cena společnosti Jiří Hasman - výtahy Most a Kostelecký spol. s. r. o., Steeplechase III - 3800 m, 5letí a starší

Hofrat (žk Josef Váňa 3) nedokončil

 

31.5. Velká Chuchle:

CENA SPOLEČNOSTI STARMON, spol. s. r. o., rovina III - 1400 m, 3letí a starší

Vanát (žk Ondřej Velek) 16. místo

 

30.5. Benešov:

Handicap Petr Šach stavební, s. r. o., rovina IV - 1300 m, 3letí a starší

Godera (ž Jaromír Šafář 2) 10. místo

 

17.5. Velká Chuchle:

CENA PROFI AUTO, a. s., rovina IV - 1800 m, 3letí a starší

Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 6. místo

 

10.5. Velká Chuchle:

CENA SČADJ, rovina IV - 1600 m, 4letí a starší

Godera (am Vladimír Černý) 6. místo

 

9.5. Most:

Cena Technických služeb města Mostu, Steeplechase III - 3800 m, 5letí a starší

Hofrat (Marcel Novák) padl, nedokončil

 

2.5. Brno:

JARNÍ MORAVSKÁ MÍLE - CENA HASIČSKÉ VZÁJEMNÉ POJIŠŤOVNY a.s., rovina III - 1600 m, 3letí a starší

Vanát (Michal Kubík) 9. místo

 

1.5. Lysá n. Labem:

Handicap společnosti AZ Color ČR, rovina V - 1600 m, 4letí a starší

Lindgren (Petr Foret) 8. místo

 

25.4. Slušovice:

CENA CHANCI (dostih žáků), rovina IV - 1130 m, 3letí a starší

Godera (žk Jan Verner) 5. místo

 

19.4. Velká Chuchle:

CENA GIFY, rovina IV - 1820 m, 4letí a starší

Lindgren (ž Jaromír Šafář 2) 5. místo